Portal Bkkinwest.com.pl

Informacje o finansach, ubezpieczeniach i oszczędzaniu

Usuwanie niechcianego owłosienia

depilacja laserowa

Coraz większą popularnością w ostatnim czasie cieszy się depilacja laserowa. Bardzo dużo osób decyduje się na skorzystanie z tego typu innowacji, ponieważ to właśnie dzięki temu można bardzo szybko pozbyć się niechcianego owłosienia. Nie powinniśmy zapominać o tym, że w tym przypadku efekty są natychmiastowe. Zatem na czym dokładnie polega zabieg depilacji laserowej oraz kto powinien na niego się zdecydować?

Coraz chętniej wybierana depilacja laserowe

Zdecydowanie trwałe usuwanie owłosienia za pomocą lasera w ostatnim czasie stało się bardzo popularne. Coraz więcej kobiet decyduje się właśnie na takie rozwiązanie, ponieważ dzięki temu nie tylko nie ma po takim zabiegu konieczności depilacji, ale także nie borykamy się ze wrastającymi włoskami.

Depilacja laserowa informacje

Podczas zabiegu na skórę depilowaną jest nakładany specjalny żel, aby później za pomocą spójnej wiązki lasera usunąć włoski z wybranych okolic naszego ciała. Bardzo ważne jest to, aby włoski podczas zabiegu miały długość około 1 mm. W ofercie salonu jest możliwość usunięcia owłosienia z każdej partii naszego ciała. Zabieg depilacji laserowej w zależności od obszaru może trwać od kilkudziesięciu minut do kilku godzin. Jest to bardzo trwała metoda, która starcza na kilka lat.

Depilacja laserowa promocja – co warto wybrać?

Na rynku w ostatnim czasie zarówno w gabinetach stacjonarnych, jak również na stronach internetowych możemy znaleźć bardzo różnorodne promocje dotyczące depilacji laserowej. Coraz częściej wielu klientów jednak nie ma pojęcia, czym w tym przypadku należy się kierować. Powinniśmy pamiętać, że bardzo ważne jest między innymi aby zastanowić się, jakie partie naszego ciała chcemy poddać depilacji i dopiero poszukiwać takich promocji.

W przypadku nadmiernego owłosienia musimy liczyć się z tym, że jeden lub dwa zabiegi nie wystarczą. Powinniśmy poddać się nawet czterem lub też w ostateczności pięciu seriom zabiegów usuwania laserowo owłosienia, ponieważ czarne, twarde włoski mogą pozostać widoczne. Dlatego warto w tym przypadku poszukiwać promocji, takich jak na przykład laserowe usuwanie owłosienia z całych nóg, a nie tylko z łydek. W takich przypadkach często gabinety oferują osobno usuwanie z łydek, kolan oraz ud. Jeśli wybierzemy promocję, podczas której od razu będziemy poddawać zabiegowi całe nogi, może to okazać się dla nas bardzo opłacalne zwłaszcza w przypadku kilku serii takich zabiegów. Często także w pakiecie możemy otrzymać nawet dodatkowe zabiegi, takie jak między innymi powiększanie ust. Jednak to w dużej mierze zależy od wybranej przez nas kliniki.

Przede wszystkim nie powinniśmy zapominać o tym, że wybór odpowiedniego gabinetu medycyny estetycznej w tym przypadku ma kluczowe znaczenie. To właśnie dzięki niemu możemy być pewni, że zabieg zostanie wykonany zgodnie ze sztuką, a my tym samym nie będziemy mieć po nim żadnych poważnych powikłań. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że depilacja laserowa jeśli nie jest wykonywana prawidłowo, może nam zaszkodzić. Dlatego wybierając właśnie taką metodę trwałego usuwania owłosienia, powinniśmy mieć to na uwadze.