Portal Bkkinwest.com.pl

Informacje o finansach, ubezpieczeniach i oszczędzaniu

Grupa Ergo Hestia i rodzaje ubezpieczeń

ubzepieczenie

Grupa Ergo Hestia jest pionierem innowacyjnych rozwiązań, jeśli chodzi o branżę ubezpieczeń. Już ponad 30 lat jest niezawodnym partnerem, który zyskał zaufanie wśród wielu odbiorców i cały czas dba o wysoką jakość oferowanych produktów i usług.

Każdego roku ponad 3 miliony klientów prywatnych i przedsiębiorców wybiera ubezpieczenia Ergo Hestia, aby zapewnić ochronę sobie oraz w swoim pracownikom. Z takich usług korzystają osoby indywidualne, potrzebujące zabezpieczenia swojego majątku i ochrony życia, a także przedsiębiorcy małego i średniego szczebla oraz duże przedsiębiorstwa przemysłowe.

Jakie rodzaje polis ubezpieczeniowych oferuje Ergo Hestia?

Ergo Hestia posiada w swojej ofercie wiele różnych polis ubezpieczeniowych. Najpopularniejsze z nich to:

  • ubezpieczenia domu i mieszkania, ubezpieczenie na życie i zdrowie,
  • ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NWW, Assistance i zielona karta,
  • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej nauczycieli, wychowawców i opiekunów,
  • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej pielęgniarek i położnych,
  • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej nauczycieli, wychowawców i opiekunów,
  • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej osób wykonujących zawód medyczny,
  • programy inwestycyjne i kapitałowe,
  • polisy turystyczne.

Likwidacja szkody z Ergo Hestia

Bardzo łatwa i szybka jest procedura likwidacji szkody w Ergo Hestia. Można to zrobić telefonicznie poprzez infolinię, osobiście w oddziale albo poprzez agenta.

Po wysłaniu zgłoszenia jeden ze specjalistów kontaktuje się z klientem, aby ustalić dogodny termin i miejsce oględzin. Należy pamiętać, aby do takiego procesu przygotować wszystkie niezbędne dokumenty, o czym poinformuje pracownik podczas pierwszego kontaktu telefonicznego.

Ubezpieczenia ERGO Hestia dla firm

Multiagencja ubezpieczeniowa oferuje skuteczną ochronę i bezpieczeństwo każdemu przedsiębiorstwu, które zdecyduje się na produkty Grupy Ergo Hestia dla biznesu. Fachowcy zajmujący się doradztwem mają niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby pomóc klientowi wybrać najlepsze ubezpieczenie dopasowane do potrzeb i oczekiwań danej firmy w konkretnej branży. Prowadzą oni w imieniu klienta negocjacje z ubezpieczycielem, aby uzyskać najlepsze warunki i indywidualnie dopasować konkretną polisę albo załatwić cały pakiet ubezpieczeń.

Oddział ubezpieczeniowy Ergo Hestia w Opolu

Klienci decydujący się na stałą współpracę zawsze otrzymują gwarancję najlepszych warunków polisy ubezpieczeniowej. Pracownicy w krótkim czasie pomogą wybrać najlepsze i najtańsze rozwiązanie.

Wystarczy tylko jeden telefon, aby specjalista od ubezpieczeń obliczył składkę, przedstawił konkretną ofertę i przygotował dokumenty do podpisania. W ten sposób klienci mogą uniknąć skomplikowanych i zbędnych procedur.