Portal Bkkinwest.com.pl

Informacje o finansach, ubezpieczeniach i oszczędzaniu

Pies. Mój przyjaciel

Przyjaciel człowieka pies

Każdemu właścicielowi czworonożnego pupila bez wątpienia zależy na jego bezpieczeństwie oraz szczęściu. Chcemy zapewnić zwierzęciu taką wygodę w codziennym funkcjonowaniu, jaką mamy i my. Kupując ubrania, zwracamy szczególną uwagę na najwyższą jakość materiałów, trwałość i komfort noszenia. Te same kryteria powinny spełniać akcesoria dla psów, które są dla nich niczym codzienne ubrania dla nas. Na allfordogs.pl znajdziemy ofertę akcesoriów dla psów stworzonych z dbałością i miłością do czworonogów oraz ze szczególną uwagą na ich wygodę.

Podwójna smycz dla psa – niezwykłe ułatwienie dla właściciela

Wielbiciele psów mają w sobie często tak dużo miłości do czworonogów, że jeden pupil to za mało. Dla właścicieli dwóch psów przygotowano w ofercie allfordogs.pl podwójną smycz dla psów. Nie trzeba już plątać się z dwoma smyczami – od teraz spacer będzie przyjemny dla właściciela, jak i wygodniejszy dla psiaków dzięki podwójnej smyczy dla psa. Produkt wyposażony jest w system anty-zaplątaniowy oraz miękką, piankową rączkę. Niezbędne podczas spaceru jest również dbanie o czystość i bycie odpowiedzialnym za swoje pupile, dlatego do smyczy zostało dołączone kółeczko przeznaczone do dodatkowego pojemniczka na woreczki na odchody. Z uwagi na bezpieczeństwo czworonogów podwójną smycz dla psa urozmaicono także odblaskową nicią.

Obroże dla psa – ozdobna psia garderoba

Obroża dla psa nie musi być udręką dla czworonoga i stanowić jedynie łącznik między nim a smyczą. Obroża dla psa może stanowić atrybut wyróżniający go pośród innych czworonogów i być intrygującym, atrakcyjnym gadżetem dla pupila. Aspekty wizualne są jednak drugorzędne, gdyż na allfordogs.pl liczy się komfort psa, dlatego obroża dla psa musi być w szczególności komfortowa w noszeniu dla psa, lubiana i akceptowana przez niego. Biorąc to pod uwagę, obroże uszyto z miękkim poszyciem ortalionowym oraz możliwością regulacji, aby dopasować je do indywidualnych wymiarów psiaków. Mocne, potrójne zapięcie jest również niezwykle istotne, gdyż mamy pewność, że obroża się nie odepnie. Co więcej, obroże dla psa są wykonane w jasnych, odznaczających się kolorach uzupełnionych nicią odblaskową dla większego bezpieczeństwa.

Dla fanów wyjątkowych akcesoriów dla psów w ofercie można znaleźć obroże dla psa led z trzema trybami świecenia. Taka opcja jest idealna na wieczorne spacery. Twój pies też może być gwiazdą!

Szelki dla psa – alternatywa dla obroży

Można spotkać wiele psów, które nie lubią obroży lub mają wrażliwą szyję. Idealnym rozwiązaniem lub urozmaiceniem dla nich są szelki norweskie dla psa . To wygodna opcja z podszyciem ortalionowym i odblaskowym przeszyciem. Dzięki wykonaniu z najwyższej jakości materiału szelki dla psa z Warszawy są wygodne i przyjemne w noszeniu dla czworonoga. Niewątpliwą ich zaletą jest również większa swoboda ruchu. W ofercie allfordogs.pl są dostępne klasyczne nowerskie szelki dla psów w 3 rozmiarach i wielu kolorach, jak również sportowe szelki dla psa z Warszawy z podszyciem siateczkowym, które cechuje wyjątkowa wytrzymałość oraz oddychający materiał.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą akcesoriów dla psów na allfordogs.pl, gdzie oprócz obroży dla psa, smyczy dla psa czy szelek dla psów z Warszawy znajdziemy też m.in. uchwyt do roweru dla psa czy samochodowy pas bezpieczeństwa dla psa.