Portal Bkkinwest.com.pl

Informacje o finansach, ubezpieczeniach i oszczędzaniu

Na czym polegają promocje bankowe?

promocje bankowe

Promocje bankowe są szczególnym produktem finansowym oferowanym przez banki. W ramach promocji można na korzystnych warunkach założyć konto bankowe: indywidualne albo firmowe oraz  skorzystać z możliwości założenia karty kredytowej. Pewnie nie raz zastanawialiśmy się nad tym, w którym momencie skorzystać z promocji bankowej. W ostatnich latach obserwuje się ich szeroką dostępność. Warto śledzić najlepsze portale internetowe, na których publikowany jest ranking promocji bankowych. Pomogą one w dokonaniu najlepszego wyboru – w jakim banku najlepiej założyć konto osobiste, firmowe i/lub założyć kartę kredytową.

Promocje bankowe to okazja na zarobek

Jeżeli poświęcimy czas na zapoznanie się z promocjami bankowymi, możemy nawet na tym zarobić. W przypadku promocji na założenie sobie karty kredytowej, można skorzystać z programów, w ramach których oferowany jest zwrot kosztów za zakupy albo kwota do wykorzystania na zakup produktów w wybranych sklepach. Banki oferują różne promocje, każdy może wybrać sobie taką, która jest dostosowana do jego potrzeb i oczekiwań. Jedni korzystają z promocji na założenia sobie konta indywidualnego, drudzy konta firmowego, a jeszcze innych interesuje założenie sobie karty kredowej, lokaty czy zaciągnięcie kredytu np. mieszkaniowego albo hipotecznego. Przed decyzją o skorzystaniu z danej promocji należy dokładnie zapoznać się z ofertą, a w razie wątpliwości, pytań po prostu zapytać w banku.

Promocje na karty kredytowe

Karty kredytowe stają się coraz bardziej popularne. To wygodne narzędzie na dokonywanie transakcji bezgotówkowych. Wiele lat temu kojarzyły się one z działaniem ryzykownym, ale dziś sytuacja jest zupełnie inna. Karty kredytowe ułatwiają życie, można płacić za produkty w wielu sytuacjach, np. w kinie, restauracji, na lotnisku, w sklepie, na stacji paliw, za określoną usługę, praktycznie wszędzie, gdzie chcemy dokonać płatności. Poza tym karty kredytowe dają wiele benefitów. Warto się z nimi zapoznać przed podpisaniem umowy z bankiem.

Dostępne promocje związane z kartami kredytowymi: https://zgarnijpremie.pl/ranking-kart-kredytowych/

Dobrym sposobem jest analiza rankingu kart kredytowych, która pozwala na dokładne zapoznanie się z ofertą i podjęcie decyzji. Trzeba wpierw poznać, jaki jest koszt utrzymania karty po wygaśnięciu okresu promocyjnego oraz jakie warunki należy spełniać, aby bank nie pobierał opłaty za korzystanie z karty. Warto również zwrócić uwagę na okres ważności karty oraz jak długo nie będą naliczane odsetki oraz jakie jest ich ewentualne oprocentowanie. Wszystkie detale są bardzo ważne przed podjęciem decyzji o założeniu karty kredytowej w okresie promocyjnym.

Założenie konta firmowego

W ramach promocji bankowej można również założyć sobie konto firmowe. Z tej okazji mogą skorzystać przedsiębiorcy wchodzący na rynek, który rozpoczynają swoją działalność w określonej branży. Banki chętnie kierują swoją ofertę do nowych firm, oferują korzystne warunki na założenie konta. Taki rachunek bankowy może być tani, a nawet darmowy przy spełnieniu określonych warunków. Należy dokładnie zapoznać się ze szczegółami takiej oferty zanim zapadnie decyzja o założenia konta firmowego w ramach promocji. Trzeba pamiętać o tym, że oferty promocyjne oferowane są przez wiele banków. Należy porównać je z sobą i wybrać opcje najlepszą, która spełnia nasze oczekiwania. Ranking kont bankowych znajdziesz pod adresem https://zgarnijpremie.pl/ranking-kont-firmowych/.

Promocja na założenie konta indywidualnego

Założenie sobie rachunku osobistego w okresie promocyjnym w banku to dobra okazja na przemyślenie, czy chcemy dokonać zmiany w swoim życiu i zmienić rachunek, z którego do tej pory korzystaliśmy. Promocja bankowa jest również korzystna dla osób, które nigdy nie korzystały z takiego konta, szczególnie osób starszych, emerytów.  

W tym celu bardzo przydatny będzie ranking kont osobistych, który pozwala porównać z sobą oferty promocyjne oferowane przez banki. Konto osobiste bardzo ułatwia życie, można na nim przechowywać środki, płacić bezgotówkowo w sklepie i w każdym innym miejscu, a gdy chcemy zarządzać gotówką, wypłacamy ją z bankomatu. Okres promocyjny to dobry czas na przemyślenie decyzji o założeniu sobie takiego rachunku albo o zmianie na inny, jeżeli dotychczasowy nie spełnia naszych oczekiwań. Podobnie jak w przypadku karty kredytowej, rachunku firmowego, tak i przy koncie indywidualnym bardzo ważne jest dokładne zapoznanie się z wszystkimi detalami oferty promocyjnej banku.

Podsumowanie

Promocje bankowe to okazja na skorzystanie z oferty produktowej banku. Założenie konta bankowego czy karty kredytowej jest dziś bardzo proste. Zanim jednak podejmiemy decyzję, warto dokładnie zapoznać się z wszystkimi szczegółami oferty. W tym celu pomocne będzie skorzystanie z profesjonalnych porównywarek internetowych, które umożliwiają porównanie z sobą wszystkich produktów promocyjnych banków. 

Promocje zgarnijpremie.pl – sprawdź dostępne promocje na produkty bankowe.