Portal Bkkinwest.com.pl

Informacje o finansach, ubezpieczeniach i oszczędzaniu

Moje własne Wembley

sztuczna trawa

Żyjemy szybko. Intensywnie. Nie mamy czasu na relaks. I coraz częściej zaczynamy go doceniać. Szukamy złotego środka pomiędzy spełnieniem w pracy, życiem na poziomie oraz rozwojem osobistym i wypoczynkiem. Między częstymi wyjazdami a posiadaniem pięknego ogrodu. Którego nie trzeba podlewać, nie trzeba się o niego troszczyć. Wymagania te spełnia trawa z rolki – syntetyczny trawnik. Układanie sztucznej trawy jest niezwykle proste – zlecisz je samemu dystrybutorowi sztucznej trawy, zamawiając produkt z dostawą do domu.

Syntetyczna murawa na boisku – niczym sztuczny śnieg na stoku

Syntetyczna murawa jest bardzo uniwersalna. Dobrze się prezentuje zarówno na tarasie i balkonie, jak i w miejscach newralgicznych. Na przykład na boisku – gdzie tradycyjna trawa mogłaby się zabłocić w czasie niesprzyjających warunków atmosferycznych. Generując niejeden wypadek. Syntetyczna trawa nie zabrudzi też ubrań piłkarzy. No i dostępna jest cały rok – tak, jak sztuczny śnieg na stokach narciarskich.

Wymarzone Wembley – dystrybutor sztucznej trawy spełnia marzenia

Sztuczna trawa pomoże spełnić pragnienie, jakim jest posiadanie własnego Wembley. Marzyłeś (marzyłaś) o tym, być może marzą o tym Wasze dzieci. Dla wielu rodziców takie boisko to wyzwanie, przede wszystkim czasochłonne. Bo z boiskiem jest jak z małym pieskiem – Twoje dziecko na początku deklaruje, że będzie się nim zajmować, nawozić, pielęgnować. Ale po jakimś czasie zostajecie z tym wszystkim sami. O nie, żadnego boiska – mówicie, uprzedzając ewentualne problemy. Lecz przecież mamy alternatywne rozwiązanie! Spełnij więc największe marzenie Twojego dziecka i kup mu sztuczną trawę wyścielającą boisko.

Oszczędzasz czas i pieniądze

Decydując się na syntetyczną trawę oszczędzasz. Bo tak naprawdę płacisz tylko na samym początku. A potem nie musisz wydawać pieniędzy na nawozy. Na nawadnianie. Czy na ogrodnika. Oszczędzasz też czas.

Układanie sztucznej trawy jest wygodne

Nie musisz czytać skomplikowanych instrukcji. Montaż sztucznej trawy jest proste i wygodne. Wszystkim zajmie się dystrybutor. A potem nie musisz martwić się o nawodnienie. O nawożenie. Pielęgnowanie. Codzienne doglądanie. O to, że… Ci się kiedyś znudzi.

Jakie są rodzaje trawy z rolki?

To zależy czego oczekujesz. Jeśli szukasz murawy wyjątkowo zaawansowanej technologicznie to zainwestuj w Trawę Supreme. Doświadczeni dystrybutorzy sztucznej trawy bardzo polecają ten produkt. Powstał on w specjalnych laboratoriach włókienniczych. Przez wiele lat naukowcy pracowali nad idealnym efektem pamięciowym – dającym sprężystość. A także nad idealną, miękką fakturą. A oto inne rodzaje sztucznej murawy:

  • Trwa Soft – również zaawansowana technologiczne i jakościowo. Szczególnie polecana do wykorzystania w przestrzeni zabaw dla maluchów.
  • Trawa Epic – wyjątkowo odporna na czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz czy słońce. Jest też niezwykle trwała.
  • Trawa z rolki Prestige – bardzo ciekawa pod względem estetycznym. Zbudowana z odcieni zieleni, imitujących klasyczną murawę.
  • Trawa Camp – wyjątkowo miękka. Miła w dotyku. Wzmocniona specjalnym lateksem imitującym tradycyjną trawę.