Portal Bkkinwest.com.pl

Informacje o finansach, ubezpieczeniach i oszczędzaniu

Jak kupić doładowanie paysafecard?

PSC

Karta paysafecard to coraz częściej wybierana przez internautów metoda płatności online. Transakcje za jej pomocą są nie tylko szybkie, proste i wygodne, ale przede wszystkim bezpieczne. Największą popularnością metoda płatności cieszy się wśród graczy komputerowych, którzy z jej pośrednictwem kupują produkty i usługi związane z ulubionymi grami na różnego rodzaju platformach gamingowych.

Czym jest płatność paysafecard?

Płatność paysafecard to rodzaj transakcji mobilnych, które zastępują gotówkę oraz są alternatywą dla płatności internetowych za pośrednictwem bankomatowych kart płatniczych czy kart kredytowych. PSC daje dużo większą swobodę poruszania się po sprzedażowych platformach internetowych, ponieważ możemy opłacać nią transakcje na całym świecie. Jest również dużo bardziej wygodna i bezpieczna – do zatwierdzenia transakcji wystarczy 16-cyfrowy kod PIN, który jest przypisany do karty. Nie trzeba podawać żadnych poufnych danych osobowych ani adresowych. Płatność za pośrednictwem paysafecard to rodzaj przedpłaty – tzw. płatności “pre-paid”’.

Jak doładować paysafecard?

Pierwszą rzeczą jaką musimy zrobić przy zakupie karty paysafecard jest wybranie nominału, jaki chcemy doładować i jakim będziemy operować podczas zakupów. Do samego procesu zakupowego będą potrzebne nasze dane osobowe, ponieważ karta jest przypisywana do konkretnego jej posiadacza. Następnie wybieramy bank do jakiego jesteśmy przypisani. Doładowanie karty paysafecard to proces szybki, prosty i krótkotrwały. Kartę doładowujemy w serwisie Mojeplatnosci.pl, który jest jedynym autoryzowanym partnerem paysafecard w kraju.

Kartę doładowujemy oczywiście online, cała późniejsza procedura również jest wykonywana przez Internet. Środki, które przelewamy na nasza kartę pochodzą z konta bankowego, na którym ulokowaliśmy swoje pieniądze. Wystarczy przelać odpowiednia kwotę na konto paysafecard i możemy cieszyć się wygodnymi i bezpiecznymi płatnościami internetowymi w różnych serwisach i sklepach na całym świecie. Samo korzystanie z możliwości płatności przy pomocy paysafecard nie wymaga od nas posiada konta bankowego ani karty do niego.

Gdzie można płacić kartą paysafecard?

Karta paysafecard umożliwia poruszanie nie tylko w świecie gier, ale również muzyki, filmów oraz innych rozrywek multimedialnych. Wszelkie platformy oferujące tego typu usługi umożliwiają płatności poprzez paysafecard. Mało tego, transakcji przy pomocy jednej karty możemy używać na całym świecie oraz na międzynarodowych platformach internetowych oferujących produkty oraz usługi.

Karty posiadają odpowiednie nominały 20, 30, 50, 100 oraz 200 zł i w zależności od tego gdzie i co chcemy zakupić wybieramy odpowiednią wartość.

Jakie są zalety płatności paysafecard?

Paysafecard umożliwia swoim użytkownikom wygodne i szybkie płatności, które jednocześnie chronią ich dane. Dodatkowym atutem jest to, że za pomocą środków z jednej karty możemy opłacić cały szereg produktów i usług oferowanych przez światowe rynki, mimo, że płacimy w złotówkach. Jest to również dobre rozwiązanie dla osób, które nie posiadają karty kredytowej, ponieważ bez niej także mogą korzystać z możliwości zakupów online.

Jest to sposób płatności używany głównie przez ludzi młodych, którzy odchodzą od płatności za pośrednictwem kart kredytowych oraz osoby, które troszczą się szczególnie o swoje dane osobowe i nie chcą ich ujawniać w Internecie na żadnej z platform. Dane osobowe są własnością prywatną a każdy użytkownik paysafecard jest anonimowy.

Kolejną zaletą korzystania z tego rodzaju płatności jest to, że środki, które zostaną na karcie z poprzednich zakupów możemy wykorzystać ponownie podczas kolejnej transakcji. Jest to bardzo szybka w założeniu oraz użytkowaniu metoda płatności. Aby doładować konto wystarczy kilka kliknięć oraz uzupełnienie podstawowych danych, natomiast do sfinalizowania konkretnej transakcji wystarczy nam 16-cyfrowy PIN przypisany do naszej karty. Taka płatność nie wymaga żadnych dodatkowych potwierdzeń na platformie.