Portal Bkkinwest.com.pl

Informacje o finansach, ubezpieczeniach i oszczędzaniu

Terminale Cold Storage – wszystko co musisz wiedzieć

terminale Cold Storage

Specjalistyczne zastosowania sprzętu elektronicznego testują jego podzespoły do granic wytrzymałości. Szeroka amplituda temperatur, narażenie na szkodliwe substancje, duży potencjał do uszkodzeń mechanicznych – to wszystko stanowi nieodłączny element pracy w chłodniach, magazynach, czy halach przemysłowych. Jakie urządzenia są w stanie sprostać tym wymaganiom? Czy istnieją na rynku rozwiązania, które zachowują wszystkie funkcje i gwarantują trwałość podzespołów elektronicznych w każdych warunkach?

Czym jest terminal Cold Storage?

Terminal Cold Storage to zaawansowany kolektor danych, zapewniający pełną paletę funkcji w zakresie identyfikacji produktów, kontroli stanów magazynowych czy obsługi zamówień. W nazwie „Cold Storage” kryje się domniemane zastosowanie dla tak specjalistycznego sprzętu. Terminale Cold Storage wykorzystują najnowsze technologie umożliwiające im pracę w temperaturach sięgających do -30 stopni Celsjusza, w których innej urządzenia dawno by się poddały. Mobilny terminal Cold Storage oferuje ponadto niezwykle mocny procesor, wydajną baterię o niskiej wrażliwości na zimno, a także wytrzymałą obudowę. Upadek z wysokości do 1,5 metra nie stanowi zagrożenia dla terminala, a klasa szczelności IP67 odpowiada za zabezpieczenie przed pyłami, wodą czy szkodliwym substancjami powszechnie wykorzystywanymi w przemyśle.

Terminale Cold Storage stanowią powszechne wyposażenie chłodni, gdzie koniecznym warunkiem efektywnej pracy staje się posiadanie najbardziej wytrzymałych urządzeń elektronicznych.

Terminale Cold Storage uwzględniają pełne spektrum udogodnień, takich jak moduł Bluetooth, mechanizmy skanujące kody kreskowe typu laserowego lub imager, system podgrzewania baterii, dotykowy wyświetlacz z wytrzymałą na uszkodzenia szybą, duże zasoby pamięci wewnętrznej i wiele innych.

Terminale Cold Storage – dlaczego są coraz bardziej popularne w przemyśle?

Chociaż terminale Cold Storage zostały przeznaczone przede wszystkim do pracy w chłodniach i mroźniach, lista wymienionych powyżej funkcji czyni je doskonałymi urządzeniami dla wszelkich zastosowań przemysłowych. Coraz więcej firm stawia na ogromną wytrzymałość swojego sprzętu, która gwarantuje wieloletnie użytkowanie i uzasadnia wyższe początkowe nakłady inwestycyjne. Terminale Cold Storage są kolektorami danych o najwyższej jakości wykonania. Wyróżniają się pod względem wydajności i szybkości działania, a także integrują w sobie pełny pakiet funkcji niezbędnych do efektywnego prowadzenia wszelkich działań operacyjnych. Nie dziwi zatem fakt, że zapotrzebowanie na terminale Cold Storage rośnie z każdym rokiem, obejmując nowsze gałęzie przemysłu i innej działalności gospodarczej.

Gdzie znależć najlepsze terminale Cold Storage?

Osoby poszukujące światowej klasy terminali Cold Storage powinny zapoznać się z asortymentem sklepu M2T. Na stronie www.m2t.com.pl znajdują się terminale Cold Storage od producentów Honeywell czy M3, które stanowią przykład perfekcyjnej jakości wykonania i integrują wszystkie funkcje wykorzystywane w świecie przemysłu 4.0.