Portal Bkkinwest.com.pl

Informacje o finansach, ubezpieczeniach i oszczędzaniu

Poznaj zasady, na jakich opiera się Betterware

Betterware

Multi-level marketing, network marketing, marketing wielopoziomowy, sieciowy — pod tymi pojęciami kryje się tzw. MLM.

Multi-level marketing, network marketing, marketing wielopoziomowy, sieciowy — pod tymi pojęciami kryje się tzw. MLM. Jego przewodnią ideą jest zbudowanie sieci partnerów, a także maksymalne skrócenie łańcucha dostaw, który niestety często bywa długi w tradycyjnym handlu. Poznaj bliżej Betterware i korzyści, jakie możesz czerpać dołączając do zespołu!

Czym jest MLM?

MLM, czyli marketing wielopoziomowy opiera się na dystrybucji artykułów przez alternatywny kanał sprzedaży. Kanałem tym są wszystkie te osoby, które podjęły współpracę z firmą i mogą zamawiać produkty, sprzedawać je, a także budować zespół. Co ważne, aby dołączyć do MLM, nie potrzebujesz żadnych kwalifikacji i doświadczenia. Nie jest potrzebny również żaden wkład własny, a ryzyko straty jest tak naprawdę niewielkie. To tylko kilka powodów, dla którego marketing sieciowy jest popularny i przede wszystkim skuteczny.

Każda z firm MLM działa nieco inaczej i kieruje się różnymi zasadami. Betterware oferuje kilka dróg. Możesz dołączyć do zespołu i oszczędzać pieniądze, kupując wszelkiego rodzaju artykuły domowe. Przysługuje Ci wówczas zniżka. Inną możliwością jest zachęcenie przyjaciół lub członków rodziny do zakupu. Wówczas towary sprzedasz z 23% zyskiem i zarobisz. Możesz również pomóc tym osobom dołączyć do Betterware i zbudować własny zespół, co jest najbardziej opłacalne. Produkty, które są na sprzedaż obejmuje katalog Betterware.

Dołączenie do zespołu oraz zarabianie z Betterware — ograniczenia i wymagania

Jakie są ograniczenia lub wymagania związane z zarabianiem z Betterware? Tak naprawdę ich nie ma. Do zespołu może dołączyć niemalże każda osoba — wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny na stronie internetowej lub napiszesz wiadomość e-mail. Rejestracja Betterware jest bardzo prosta. Jedyne, czego potrzebujesz, to sponsora — osoby zapraszającej do firmy. Wówczas staniesz się członkiem jego zespołu.

MLM charakteryzuje się brakiem ograniczeń. Nie ma minimalnej czy maksymalnej kwoty, na jaką musisz złożyć zamówienie w każdym miesiącu. Jeśli nie chcesz, nie musisz dokonywać zakupów. To samo tyczy się budowania zespołu czy sprzedawania produktów z katalogu. Betterware to przede wszystkim wygoda. Rozwijasz się, oszczędzasz i jeśli tylko chcesz — również zarabiasz! W razie potrzeby możesz liczyć na pomoc swojego sponsora. Odpowie na wszystkie Twoje pytania oraz udzieli cennych wskazówek. Koniecznie zapoznaj się z katalogiem Betterware, dołącz do firmy i złóż swoje pierwsze zamówienie!