Portal Bkkinwest.com.pl

Informacje o finansach, ubezpieczeniach i oszczędzaniu

Menedżer sprzedaży Amazon – poznaj możliwości tego nowoczesnego narzędzia!

Amazon

Internetowi przedsiębiorcy działają zazwyczaj na kilku kanałach sprzedaży, co jest dosyć rozsądnym posunięciem.

Wszystko dlatego, że wówczas mają oni większe możliwości dotarcia do zupełnie nowych klientów. I tak też na rynku polskim znajduje się taki gigant jak Allegro, obok którego zaraz stoi światowy gigant – Amazon. Zapanowanie nad wieloma kanałami sprzedaży wydaje się rzeczą niemożliwą, jednak to nie prawda. Powstają coraz to nowsze rozwiązania, a jednym z nich jest ErpBox, który pozwoli na integrację wszystkich portali i skuteczne zarządzanie sprzedażą właśnie na nich. System ErpBox przygotował także narzędzie, jakim jest tytułowy menedżer sprzedaży Amazon. Odpowiedź na pytanie ,,co to jest?’’ znajdziesz w tym artykule!

Menedżer sprzedaży Amazon – co to jest?

Jak już zostało wspomniane wyżej, integracja kilku kont sprzedażowych jest niezbędna do skutecznego zarządzania nimi. ErpBox pozwala na zintegrowanie kanałów sprzedażowych. Jest to zarazem jedna z najnowocześniejszych platform, ale równocześnie – jedna z najskuteczniejszych. Menedżer sprzedaży Amazon ma wiele ciekawych funkcji. Jakie to funkcje?

Menedżer sprzedaży Amazon

  • automatyczne drukowanie listów przewozowych,
  • automatyczne wystawianie faktur,
  • automatyczna aktualizacja statusów zamówień,
  • informacje o płatnościach.

Oraz wiele innych przydatnych funkcjonalności, których zadaniem jest usprawnienie całego procesu sprzedażowego.

Menedżer sprzedaży Amazon – korzyści

Jakie zatem korzyści możesz posiadać z wprowadzenia menedżera sprzedaży Amazon? Przede wszystkim automatyzacja ta sprawi, że Twoja firma zaoszczędzi mnóstwo czasu. Oznacza to, że pracownicy będą mogli skupić się na nowych zadaniach i na zastanowieniu się, jak jeszcze możecie rozwinąć sprzedaż internetową. Po drugie, zostaną ograniczone błędy, które wynikają często z pośpiechu. Po trzecie, system ErpBox pozwoli na integrację również takich kanałów jak Allegro, PrestaShop czy Magento. Jeśli zainteresował Cię ten temat i zdecydowanie chciałbyś już teraz dowiedzieć się więcej, warto sięgnąć po dodatkowe informacje i być przygotowanym na to, by wnieść nową jakość do zarządzania sprzedażą internetową dla swojego biznesu.