Portal Bkkinwest.com.pl

Informacje o finansach, ubezpieczeniach i oszczędzaniu

Dzierżawa drukarek i kserokopiarek w firmie

dzierżawa drukarek

Prowadzisz firmę? Jesteś freelancerem? Drukujesz, skanujesz lub kserujesz dużo materiałów? Doskonałym rozwiązaniem jest dzierżawa drukarki i kserokopiarki.

Jak działamy

Od lat specjalizujemy się w dostarczaniu urządzeń do drukowania i kopiowania wysokiej klasy, renomowanych firm, w ramach wynajmu, dzierżawy oraz leasingu. Diagnozujemy Twoje potrzeby i dopasowujemy dzierżawiony sprzęt do indywidualnych wymagań. Współpracując z nami masz gwarancję, że urządzenia są wysokiej jakości, w pełni sprawne. Przy podpisaniu umowy wspólnie z Tobą ustalamy wymagany okres jej obowiązywania. Dokładamy wszelkich starań, aby użytkowanie drukarek i kserokopiarek spełniało Twoje oczekiwania.

Nasz sprzęt

Urządzenia, które oddajemy Ci do dyspozycji, w ramach umowy dzierżawy, są fabrycznie nowe lub poleasingowe. Jest to sprzęt wiodących marek na rynku, takich jak: HP, OKI, Ricoh, Lexmark, Canon, Brother itp., posiadające nowoczesne rozwiązania techniczne usprawniające pracę (np. duplex, praca w sieci). Wszelkie materiały eksploatacyjne są na wysokim poziomie jakościowym.

Codzienna eksploatacja sprzętu

Decydując się na kooperację z nami nie ponosisz kosztów dostawy i instalacji drukarki lub kserokopiarki. W ramach umowy dzierżawy oferujemy także zdalne wsparcie w codziennym korzystaniu z urządzeń. Masz pewność, że poradzisz sobie z ich obsługą. Nie płacisz również za materiały eksploatacyjne (tonery, bębny) – dostarczymy je w cenie abonamentu. W przypadku usterki urządzenia nasz serwis usunie ją w ciągu 24 godzin bez dodatkowych opłat za usługę oraz wymienione części. Możesz również na bieżąco monitorować stopień wykorzystania sprzętu poprzez aplikację do automatycznego sprawdzania stanu licznika lub odczyt licznika bezpośrednio z urządzenia.

Dzierżawa kserokopiarek oznacza po prostu abonament. Raz w miesiącu wystawiamy fakturę VAT.

Dlaczego warto wynająć urządzenie?

Wszystkie dzierżawione urządzenia są na wysokim poziomie jakościowym, nowe fabrycznie lub poleasingowe. Masz pewność, że spełnią Twoje oczekiwania co do ich eksploatacji. Oszczędzasz koszty: zamiast kupować sprzęt, którego możesz w pełni nie wykorzystać, otrzymujesz u nas urządzenie „szyte na miarę”, a koszty ponosisz stopniowo. Oszczędzasz również czas, ponieważ cenimy sobie nie tylko wysoki profesjonalizm usług, ale też szybkość ich realizacji. Jesteśmy transparentni: możesz być pewien, że umowa dzierżawy nie będzie zawierała kruczków prawnych i żadnych dodatkowych opłat. Płacisz tylko abonament za dzierżawę.

Zapraszamy do współpracy – Tondruk.pl – Dzierżawa drukarek i kserokopiarek.

tondruk