Portal Bkkinwest.com.pl

Informacje o finansach, ubezpieczeniach i oszczędzaniu

CubeAccount- księgowe i podatkowe odciążenie dla Twojej firmy

biuro rachunkowe

CubeAccount to biuro rachunkowe zlokalizowane w Warszawie i działające w branży usług księgowych od wielu lat. Przedmiotem działalności biura są usługi związane z prowadzeniem ksiąg rachunkowych oraz optymalizowaniem podatków. Na miejscu świadczone są także porady w zakresie księgowo-podatkowym, obsługa kadr i płac oraz doradztwo związane z zakładaniem nowej działalności gospodarczej. Usługi świadczone przez biuro rachunkowe CubeAccount są skierowane do zróżnicowanego grona klientów – począwszy od pojedynczych osób, które zajmują się na co dzień prowadzeniem indywidualnej, jednoosobowej działalności gospodarczej, przez spółki handlowe po spółki osobowe oraz osoby zastanawiające się nad założeniem własnej firmy. CubeAccount dba o pełną obsługę kadrowo-księgowo-podatkową zarówno dużych firm, które od dawna istnieją na rynku, jak i początkujących przedsiębiorców.

W trosce o bezpieczeństwo klientów biuro rachunkowe CubeAccount korzysta z oprogramowania Comarch S.A oraz z bezpiecznej archiwizacji danych na własnych serwerach. Korzystanie z usług biura rachunkowego pozwala przedsiębiorcom na skupienie się na swoim biznesie oraz zdobywaniu rynku. Może się to okazać szczególnie cenne dla osób, które nie mają wykształcenia ekonomicznego, nie znają zasad prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz nie dysponują czasem na zapoznanie się z przepisami prawa podatkowego czy obsługi kadr i płac. Przesunięcie obowiązków formalnych związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa na biuro rachunkowe CubeAccount niesie szereg korzyści zwłaszcza dla firm, które stawiają na rynku swoje pierwsze kroki – zwłaszcza jeżeli ich właścicielom brakuje czasu lub wiedzy na temat księgowości i podatków.

Biuro rachunkowe CubeAccount stawia na profesjonalną obsługę klienta oraz skuteczną współpracę. Priorytetem dla tego podmiotu jest maksymalne odciążenie przedsiębiorców z obowiązków związanych z obsługą kadrowo-płacową, księgową oraz podatkową. Celem CubeAccount jest również rzetelna, uczciwa oraz w pełni profesjonalna obsługa klienta. Pracownicy biura stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, aby świadczyć rzetelnie usługi księgowe.

Właścicielką biura jest Katarzyna Kuszel, która posiada licencję wydaną przez Ministra Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz jest absolwentką zarządzania strategicznego – kierunku prowadzonego przez Katedrę Zarządzania w Gospodarce w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W ramach kształcenia p. Katarzyna Kuszel posiada także dyplomy studiów podyplomowych na kierunkach takich jak: Rachunkowość i Zarządzanie Finansami w Przedsiębiorstwie oraz podyplomowe studia Podatkowe prowadzone przez Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Właścicielka CubeAccount przez wiele lat pracowała na stanowiskach związanych z księgowością w biurach rachunkowych oraz w zagranicznych spółkach, gdzie zdobyła cenne doświadczenie. Więcej informacji na temat sylwetki p. Katarzyny Kuszel oraz prowadzonego przez nią biura rachunkowego można znaleźć na stronie internetowej https://cube-account.pl, a zwłaszcza pod linkiem: https://cube-account.pl/o-firmie.