Portal Bkkinwest.com.pl

Informacje o finansach, ubezpieczeniach i oszczędzaniu

Bluzy dresowe – firmowe prezenty pod choinkę dla pracowników

Bluzy dresowe

Każdego roku w okresie przedświątecznym pracodawcy zastanawiają się, co podarować swoim podwładnym pod choinkę. Idealny prezent bożonarodzeniowy powinien sprawiać radość, mieć praktycznie zastosowanie i jednoznacznie kojarzyć się z firmą. Doskonałym pomysłem na świąteczny podarunek będą bluzy dresowe z logo przedsiębiorstwa. Ten miły i oryginalny prezent z pewnością pozytywnie zaskoczy pracowników.

Miękkie i ciepłe — bluzy firmowe

Bluzy firmowe wcale nie muszą być nudne. Warto postawić na ubranie najlepszej jakości, które podwładny będzie chętnie zakładał nie tylko do pracy. Prezent znaleziony pod choinką powinien sprawiać obdarowywanemu radość, dlatego najlepiej wybrać bluzy wykonane z grubej, ciepłej i przyjemnej w dotyku bawełny. Docenią je wszystkie osoby, dla których ważna jest wygoda. Naturalny materiał doskonale chroni przed zimnem, a luźny krój zapewnia swobodę ruchów.

Bluza może stać się strojem pracowniczym, który jest zakładany przez podwładnych w chłodne dni lub pełnić funkcję przydatnego gadżetu. Ładne i wygodne ubranie ułatwi pracę i zmotywuje zatrudnione osoby do sumiennego wykonywania swoich obowiązków.

Prezenty firmowe – bluzy dresowe

Wręczenie prezentu pod choinkę to dobra okazja, aby pokazać pracownikowi, że jest osobą ważną i docenianą. W tym celu warto przygotować spersonalizowany podarunek. Każdy podwładny ma inny gust i odmienne potrzeby. Szef dbający o swój zespół będzie wiedział, który krój i kolor bluzy najbardziej zadowoli pracowników. Dla jednych strzałem w dziesiątkę będą modele rozpinane, a inni preferują ubranie zakładane przez głowę. Niektórzy nie wyobrażają sobie zakupu bluzy bez kaptura, z kolei dla pozostałych oczywistością może być ciepły, wysoki golf.

Warto wziąć pod uwagę upodobania członków zespołu i uwzględnić je w trakcie wyboru odpowiedniego kroju. Pracownicy często noszą bluzy dresowe czarne lub szare, jednak równie dobrze można postawić na odrobinę koloru. Niebieskie, czerwone lub zielone ubrania z pewnością będą miłą odmianą, która wywoła uśmiech na twarzach podwładnych.

Bluzy firmowe jako wizytówka firmy

Na odzieży najwyższej jakości można z łatwością nadrukować dowolny znak i nazwę. Bluzy firmowe będą wygodnym ubraniem, które zdecydowanie uprzyjemni warunki pracy — każdy lubi wykonywać swoje zadania w wygodnym i ciepłym stroju. Jeśli model spodoba się podwładnym, to chętnie będą go zakładać także w czasie wolnym — bluza ze znakiem firmy stanowi doskonałą reklamę przedsiębiorstwa.

Dzięki sprezentowaniu pracownikom ubrania z logotypem i nazwą wpływa się na zwiększenie rozpoznawalności marki. Jednakowo wyglądający zespół jest kojarzony z profesjonalizmem i kreuje pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa.