Portal Bkkinwest.com.pl

Informacje o finansach, ubezpieczeniach i oszczędzaniu

Trawnik, boisko, kort na dachu, tarasie i balkonie

Trawnik, boisko, kort na dachu, tarasie i balkonie

Sztuczna trawa ma szerokie zastosowanie, rewelacyjnie sprawdza się w ogrodzie, na tarasie, balkonie i w wielu innych miejscach. Jest bardzo estetyczna, komfortowa i bezpieczne w użytkowaniu, łatwa w montażu i pielęgnacji. W jej przypadku można mówić o niezawodności, gwarancji wiecznie pięknego trawnika przez cały rok.

Sztuczna trawa ogrodowa nie tylko do ogrodu

Układanie sztucznej trawy cieszy się rosnącą popularnością, widać to wyraźnie na prywatnych posesjach. Można także spotkać syntetyczny trawnik w miejscach użyteczności publicznej, nawet w parkach i wewnątrz budynków. Jeśli ktoś chce zaoszczędzić czas i pieniądze, to warto zdecydować się na takie innowacyjne rozwiązanie. Dostępna w sprzedaży trawa syntetyczna jest wysokiej jakości, niezwykle wytrzymała, odporna na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Początkowo jej użytkowanie ograniczało się wyłącznie do boisk piłkarskich, ale wraz z rozwojem technologii i udoskonaleniem metody produkcji znalazła szerokie zastosowanie.

Sztuczna trawa wspaniale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie przebywają małe dzieci, gdyż powstaje z bezpiecznych materiałów. Można wobec tego zamontować ją w przydomowym ogrodzie, na placu zabaw. Miękkie i gęste włókna w połączeniu z elastycznym podłożem gwarantują komfort użytkowania i amortyzowanie upadku. Sztuczna trawa może być intensywnie eksploatowana i nadal zachowa swoje pierwotne właściwości, nie ulegnie szybko zniszczeniu. Jest niepodatna na uszkodzenia mechaniczne, a do pielęgnacji wystarczy użyć grabi, odkurzacza, szczotki i wody. Niskie koszty utrzymania to ogromna zaleta, tak samo jak bezproblemowy montaż i demontaż.


Poznaj szerokie zastosowanie sztucznej trawy

Rewelacyjnie nadaje się sztuczna trawa na balkon, to samo można powiedzieć o tarasie. Zastąpi płytki, deski tarasowe i balkonowe. W przypadku trawy z rolki można mówić o uniwersalności, pasuje do wszystkiego. Świetnie sprawdza się na każdej posesji, niezależnie od stylistyki tarasu lub balkonu. Będzie się wspaniale komponować ze stylem klasycznym, nowoczesnym, minimalistycznym, rustykalnym itd. Za pomocą sztucznej trawy można szybko zakamuflować starą posadzkę, nieestetyczny gumolit, zniszczone płytki. Jeśli ktoś chce szybkiej i taniej metamorfozy balkonu lub tarasu, to powinien sięgnąć właśnie po syntetyczny trawnik.

Można śmiało chodzić po nim boso, co sprawia przyjemność ze względu na miękkie włókna. Są one wykonane z polietylenu lub polietylenu, co gwarantuje wysoką trwałość, niepodatność na deformacje. Syntetyczny trawnik do złudzenia przypomina naturalną trawę, widać to i czuć podczas chodzenia po nim. Będzie wspaniałym wyborem w miejscach zacienionych, na obszarach niesprzyjających rozwojowi żywej roślinności. Można wobec tego wykorzystać nieużytki, efektownie je zagospodarować. Do wyboru jest trawa krajobrazowa, która stanowi praktyczną ozdobę oraz trawa boiskowa, idealna w miejscach intensywnie eksploatowanych. Wiele modeli syntetycznej murawy można znaleźć na stronie https://trawa-krajobrazowa.pl/.