Portal Bkkinwest.com.pl

Informacje o finansach, ubezpieczeniach i oszczędzaniu

Modne grzejniki ozdobne

grzejniki

Nieatrakcyjne, wiecznie cieknące, chowane usilnie za firanami, wszędzie w jednakowym wzorze i kolorze – o czym mowa? Oczywiście o dawnych, nielubianych kaloryferach. Każdy z pewnością pamięta białe, toporne urządzenia, które były „złem koniecznym”, do którego wszyscy przywykli. Wraz z postępem technologii, jak i rozwojem branży aranżacji i wystroju wnętrz, pojawiły się nowe możliwości i szeroka oferta grzejników. Już nie jesteśmy skazani jedynie na nudną funkcjonalność – obecny wybór urządzeń grzewczych to nie tylko grzejniki pokojowe i grzejniki łazienkowe, ale w szczególności grzejniki dekoracyjne, które zrewolucjonizowały pojęcie kaloryferów.

Grzejniki dekoracyjne – nowoczesne spojrzenie na ogrzewanie

Mimo dużego wyboru różnego rodzaju grzejników na rynku, te konwencjonalne cieszą się nadal największą popularnością. Różnią się one jednak od wcześniejszych grzejników pokojowych nowym spojrzeniem i designem – przy kreowaniu wzorów grzejników dekoracyjnych zatrudniani są projektanci, którzy dbają o stworzenie finezyjnych i unikalnych wzorów. Kształty dekoracyjnych grzejników łazienkowych mogą nadać wyjątkowego charakteru wnętrza i zmienić małe pomieszczenie tylko dzięki swojej obecności. Awangardowe, geometryczne kształty łączące nowoczesność z funkcjonalnością pozwolą na jednoczesne ogrzanie i ozdobienie łazienki czy pokoju.

Moda obowiązuje wszędzie – czyli modne grzejniki

W obecnie obowiązującej aranżacji domu możemy zauważyć coraz większą dominację stylu loftowego. Są ta takie elementy wykończenia wnętrz, jak cegła, beton architektoniczny, szkło czy metalowe dodatki. Dobrze wkomponują się również elementy starego drewna czy naturalnych tkanin. Kolorystyka takiego wnętrza to najczęściej odcienie szarości, aby osiągnąć efekt chłodu i surowości. Warto wówczas ożywić takie pomieszczenie dodatkami w mocniejszych kolorach – fotel, wazon czy może pokojowy grzejnik dekoracyjny. AG Grzejniki Design oferuje różnorodne opcje kaloryferów artystycznych w wersji loftowej. Przepięknym modelem jest grzejnik dekoracyjny Terma24 Ribbon HWS, który swoim industrialnym stylem doda wnętrzu awangardowego charakteru. Co więcej, można wybrać swój wymarzony odcień spośród gamy ponad 200 kolorów!

Innym przykładem intrygującego loftowego grzejnika dekoracyjnego jest model Brem Lamath 2. Jego nietypowy kształt i wyrafinowana stylistyka sprawiają, że stanowi on niemal rodzaj modernistycznej rzeźby. Jego duże gabaryty zapewniają dużą wydajność, jednocześnie nie przytłaczając swoją formą. Jest on atrakcyjnym dodatkiem i funkcjonalnym urządzeniem – idealnie nada się jako grzejnik łazienkowy! Więcej modeli grzejników dekoracyjnych, m.in. grzejników loftowych czy grzejników pokojowych, znaleźć można na stronie artykulygrzewcze.pl

Grzejniki łazienkowe – wyjście poza schemat

Kiedy wybieramy grzejniki łazienkowe, najczęściej stawiamy na tradycyjne grzejniki drabinkowe. Jednak mając ogromny wybór ozdobnych grzejników łazienkowych o niebanalnych kształtach warto zdecydować się na zmianę i wypróbować designerskie grzejniki łazienkowe przyciągające wzrok. Godnym uwagi modelem jest grzejnik łazienkowy Sunerzha Cascade Bis Inox w formie kaskady rurek lekko skręconych w prawo. Jest niezwykle efektowny, dodatkowo dostępny też w wersji złotej. Jeszcze jednym przykładem zachwycającego grzejnika łazienkowego jest model Brem Eye 16, przypominający odwrócone oko. Jedno niewątpliwymi zaletami są dwie półki oraz smukły kształt, dzięki czemu łazienka pozostanie przestronna.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertę AG Grzejniki Design – daj się uwieść ciepłu, które zdobi!