Portal Bkkinwest.com.pl

Informacje o finansach, ubezpieczeniach i oszczędzaniu

Jaki wybrać ekspres do biura – sprawdź polecane modele

kawa w pracy

Ekspres do kawy do firmy coraz częściej staje się obowiązkowym elementem wyposażenia firmowej kuchni. Kawa jest jednym ze sprzymierzeńców każdego pracownika, a dobry ekspres stanie się prawdziwą wizytówką firmy. Jakość kawy znacznie poprawi jej walory smakowe, ale kluczowe znaczenie ma tu wybór ekspresu do kawy dla firm.

Dlaczego postawić na ekspres do kawy?

Ekspresy do kawy do firmy różnią się od tych domowych. Ciśnieniowe urządzenia, które można wykorzystać w biurze, są znacznie bardziej wydajne. Dodatkowo pozwalają na sprawne i szybkie przygotowanie kubka kawy, używając wysokiej jakości świeżo mielonych ziaren. Szybkość pracy ekspresu do kawy dla firm jest o tyle istotna, że duże, prężnie działające firmy posiadają wiele pracowników, którzy korzystają w czasie przerwy z możliwości zrobienia kawy. Dodatkową zaletą prezentowanych ekspresów ciśnieniowych jest intuicyjny panel obsługi. Łatwość korzystania z niego polega na wybraniu ulubionego rodzaju kawy oraz chwilka czekania na gotowy napój. Warto wiedzieć, że nie trzeba szybko decydować się na zakup. Obecnie możliwa jest dzierżawa ekspresu do biura.

Jaką kawę wykona ekspres?

Korzystanie z ekspresu daje szeroki wybór różnego rodzaju kaw za jednym dotknięciem ekranu. Każdy posiada swoje własne upodobania, a dzięki obecności urządzenia w biurze można wykonać wiele rodzajów kaw i cieszyć się intensywnością ich zapachu oraz walorom smakowym. Wykonać można w niej tradycyjną kawę czarną lub z dodatkami, espresso, cappuccino, latte macchiato, caffe latte i wiele innych w zależności od gustu.

Dobry ekspres z biurze to podstawa

Poranne spotkania na parzeniu kawy na pewno zintegrują pracowników i będą miłą odskocznią od codzienności. Dodatkowo kawa pomaga skutecznie redukować zmęczenie oraz wpływa na dalszą produktywność w ciągu dnia. Ponad to napój pomaga wzmacniać pamięć i zdolność uczenia. Miłe spotkanie przy ulubionym rodzaju kaw z koleżanką z pokoju obok, z pewnością poprawi pracownikowi nastrój i naładuje go energią na resztę pracowitego dnia.

Dobra kawa – oznaka jakości firmy

Jakość podawanej kawy na różnych spotkaniach na najwyższym szczeblu również jest nie bez znaczenia. Dobrze przygotowania kawa jest wizytówką firmy. Odpowiednio przygotowany napar daje klientowi znać, że firma zwraca uwagę nawet na detale i troszczy się o klientów.

W ofercie można znaleźć najwyższej jakości ekspresy do kawy dla firm, które zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta. Oferujemy różnego rodzaju modele w zależności od preferencji. Dostępna jest szeroka gama producentów, takich jak Gaggia, Venezia, Necta, Saeco czy  Jura. 

Ekspresy do kawy do firmy – dostępne modele

Na stronie sklepu Caffe Grano – ekspresy do kawy ceny rozpoczynają się już od 1348 złotych (Gaggia New Classic) a kończą na ponad 46 tysiącach złotych (HLF 3700). Wybór jest ogromny i amator zagubi się w morzu ofert. Dlatego warto skontaktować się z doradcami Caffe Grano i sprecyzować swoje oczekiwania, określić spodziewaną dzienną ilość kaw i ich rodzaj oraz inne właściwości ekspresu, na których nam zależy. Wówczas ekspres do kawy w firmie będzie spełniał wszystkie oczekiwania i będzie bardzo udaną inwestycją.