Portal Bkkinwest.com.pl

Informacje o finansach, ubezpieczeniach i oszczędzaniu

Depilacja laserowa Wrocław.

depilacja laserowa

Wiele z nas pragnie pozbyć się niechcianego owłosienia raz na zawsze. Uważamy, że jest ono nieestetyczne i nie pasuje do wizerunku zadbanej kobiety. Istnieje wiele metod usuwania włosków, jednak jedne są bardziej skuteczne od drugich.

Jakie są metody depilacji?

Zdecydowanie najtańszym i najszybszym rozwiązaniem jest użycie maszynki do golenia, jednak jej największą wadą jest to, że włoski odrastają już kilkanaście godzin po goleniu. Na dodatek zabieg ten może skończyć się nieprzyjemnym zacięciem, a w konsekwencji nawet infekcją.

Kolejną popularną metodą jest użycie depilatora elektrycznego, którego największą zaletą jest dość długotrwały efekt, który może trwać nawet do 3 tygodni. Metoda ta wiąże się niestety z często trudnym do zniesienia bólem, nawet pomimo stosowania nakładek chłodzących. Może on również powodować wrastanie włosków w skórę.

Inną znaną metodą jest depilacja woskiem, która zapewnia efekt podobny do tego uzyskanego depilatorem, jednak dodatkowo złuszcza martwy naskórek. Niestety jest dość mocno bolesna, dodatkowo oprócz wrastania włosków może powodować alergie oraz podrażnienia.

Popularnością cieszy się także użycie kremu do depilacji jako metody usuwania owłosienia. Nie jest ona bolesna i nie wymaga praktycznie żadnej wprawy, a także uniemożliwia ona wrastanie włosków. Niestety jej zdecydowaną wadą jest bardzo krótkotrwały efekt. Włoski odrastają już nawet po 3 dniach. Dodatkowo dużą wadą jest duża ilość czasu, jaką musimy poświęcić na taki zabieg. Dodatkowo może powodować silne alergie.

Nowoczesną metodą usuwania niechcianego owłosienia jest depilacja laserowa. Gwarantuje nam ona pozbycie się niechcianych włosków raz na zawsze. W trakcie trwania zabiegu technologia lasera niszczy struktury macierzyste włosów, co definitywnie uniemożliwia ich wzrost. To bez wątpienia metoda, która sprawi, że zapomnimy o innych metodach depilacji. Jej wadą może być wysoka cena, jednak bardzo szybko inwestycja ta się zwraca, a decydując się na zabieg, możemy skorzystać z wielu promocyjnych pakietów, jakie oferuje na przykład salon kosmetyczny Wrocław, którego ofertę poznać możemy na stronie depilacjalaserowa-wroclaw.pl.

Depilacja laserowa Wrocław

Salon depilacjalaserowa-wroclaw.pl oferuje wykorzystanie najnowocześniejszej technologii, jaką jest MedioStar Next Pro, który wykorzystuje nowoczesny laser diodowy. Pracuje on na dwóch długościach, które idealnie dostosowują się do struktury niechcianego owłosienia. Jest to niezwykle istotne w przypadku osób, których włosy nie są ciemne, lecz jasnobrązowe lub rudę. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii usuwanie nawet takiego rodzaju owłosienia staje się niezwykle skuteczne. Dodatkowo idealnym dopełnieniem depilacji będzie makijaż permanentny Wrocław, który pozwala na jeszcze bardziej kompleksową poprawę swojego samopoczucia. W jeszcze lepszym zadbaniu o swój wygląd może pomóc nam peeling kawitacyjny lub fotoodmładzanie twarzy. Pozbycie się niechcianych włosków oraz zadbanie o swój wygląd jeszcze nigdy nie było tak łatwe, jak w salonie depilacjalaserowa-wroclaw.pl