Portal Bkkinwest.com.pl

Informacje o finansach, ubezpieczeniach i oszczędzaniu

Certyfikowane firmy godne zaufania

Certyfikat dla firm

Dobra opinia i zadowolenie klientów jest niezwykle ważne dla każdego przedsiębiorcy, który sprawuje pieczę nad swoją firmą. Wiele osób zastanawia się jednak, czy są jakieś inne, dodatkowe sposoby, które pozwoliłyby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i kontrahentów. Chociaż wydawać by się mogło, że zaufanie zbudowane na solidnym wykonywaniu swoich obowiązków jest najważniejsze, to warto zainteresować się również certyfikatem, który mógłby je potwierdzić. Jak taki certyfikat uzyskać i czy warto się o niego postarać?

Czym jest Certyfikat Top Firma?

Wartym zaznaczenia jest fakt, że certyfikat dla firm nie jest przeznaczony dla absolutnie każdego przedsiębiorcy. Wynika to z faktu, że nie każda firma prowadzona jest w tak rzetelny i profesjonalny sposób, który mógłby być potwierdzony certyfikatem. Aby taki dokument otrzymać, należy pozytywnie przejść weryfikację, która polega na przeanalizowaniu firmy pod kątem relacji z klientami i kontrahentami. Certyfikat Top Firma nadawany jest bowiem firmom, które mogą pochwalić się naprawdę wysokim poziomem usług i wyjątkowo profesjonalnym podejściem nie tylko do klientów, ale również do partnerów biznesowych.

Dlaczego warto przystąpić do programu?

Jakie korzyści płyną z przystąpienia do programu? Przede wszystkim oczywiście pozytywne przejście weryfikacji wiąże się z otrzymaniem certyfikatu, ale warto wiedzieć, że nie jest to jedyny powód, dla którego warto zainteresować się programem. Wraz z certyfikatem firma otrzymuje również wizualizację w katalogu Top Firm oraz reklamę działalności. Jest to więc niezwykle dobra forma promocji dla każdego przedsiębiorcy, który potrzebuje dodatkowego rozgłosu. Zadaniem Top Firmy jest więc jednoczenie tych, którzy mogą pochwalić się równie nieposzlakowaną opinią. Klient, który zainteresuje się promowaną firmą będzie miał od razu dostęp do mapki, która pozwoli sprawdzić, gdzie dokładnie znajduje się certyfikowana firma. Dodatkowo zyska na tym witryna internetowa firmy, która dzięki przychodzącym do niej linkom będzie znacznie lepiej indeksowana przez wyszukiwarki, co poskutkuje tym, że znajdzie się o wiele wyżej w wynikach wyszukiwania.

Jak wziąć udział w programie?

Dodanie firmy do programu jest bardzo proste. Polega na wypełnieniu formularza na stronie internetowej, w którym zawierają się dane firmy, opis jej działalności oraz imię i nazwisko osoby składającej wniosek. Wypełnienie formularza jest bardzo proste i nie powinno być dla nikogo problemem. Po wysłaniu wniosku należy poczekać na odpowiedź i wynik weryfikacji. Jeśli ten będzie pozytywny – firma z pewnością na tym zyska.